Збірна туреччині не поїде в пар

Збірна Туреччини не поїде в ПАР
14 жовтня в Бурсі відбувся відбірковий матч Чемпіонату світу 2010 у п`ятій групі між збірними Туреччини та Вірменії. Турецька команда здобула перемогу з рахунком 2: 0, незважаючи на те, що через півгодини після початку гри в збірній залишилося 10 чоловік. Перший м`яч був забитий на 16-й хвилині, другий ще через 12 хвилин.

В результаті завершився відбіркового турніру Туреччина посіла третє місце в своїй групі і не пройшла до фіналу Чемпіонату світу 2010, який відбудеться в ПАР. Збірна Вірменії зайняла четверте місце в п`ятій групі, також залишившись поза фіналом.

Переможцем у п`ятій групі стала команда Іспанії, яка виграла всі відбіркові матчі і набрала максимальну кількість очок.

Футбольний матч, який став ще й важливою політичною подією, відвідали президенти Туреччини і Вірменії - Абдулла Гюль і Серж Саргсян. Хоча приводом для зустрічі глав держав послужив спорт, у них з`явилася відмінна можливість обговорити подальші кроки щодо нормалізації двосторонніх відносин.

Перший важливий крок у цьому напрямку був зроблений в суботу, коли Туреччина і Вірменія підписали протоколи про встановлення дипломатичних відносин і розвитку двостороннього співробітництва.