Міжнародний марафон з плавання пройшов у аланії

Міжнародний марафон з плавання пройшов у Аланії
Вчора, 4 листопада пройшов вже традиційний 19 Міжнародний марафон з плавання на 5 км, організований муніципалітетом Аланії.

У змаганні, що стартував з пляжу Клеопатри, взяли участь 97 спортсменів з 14 країн.

Перше місце серед чоловіків з результатом 1.02.23 посів плавець Андрій Сенаторів. Другим приплив Володимир Шейкін (1.02.24), обидва спортсмени з Росії. Третій призовий результат показав Олександр Безуглий з України (1.02.28).

У змаганнях дівчат перше місце посіла спортсменка з України, Катерина Вітолін, її результат 1.09.47. Анастасія Протасеня з Росії фінішувала другою (1.12.32). Теа Мілас з Хорватії припливла з таким же результатом, за рішенням судді їй було присуджено третє місце.

По завершенні марафону відбулася урочиста церемонія нагородження переможців медалями.