Туреччина зайняла 12-е місце в чемпіонаті європи

Туреччина зайняла 12-е місце в Чемпіонаті Європи
У чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, що проходив в Парижі з 4 по 6 березня, команда Туреччини зайняла 12-е місце. У розіграші 26 комплектів нагород брали участь 629 спортсменів з 50 країн.

Турецький атлет Кемаль Коюнджу виграв срібну медаль в чоловічому забігу на 1 500 м з результатом 3 хвилини 41.17 секунди - він прибув слідом за іспанцем Мануелем Ольмедо, посівши друге місце.

Коюнджу, що лідирував впродовж більшої частини забігу, на останніх 20 метрах поступився іспанському бігунові. Трійку лідерів завершив польський спортсмен Бартош Новіцкі.

Ще один турецький спортсмен, Халіл Аккаш, виграв бронзу в чоловічому забігу на 3 000 метрів. Халіл Аккаш завершив дистанцію з результатом 7:54:32 секунди. Інший турецький атлет - Мерт Гірмалегесе прийшов до фінішу 9. Його результат склав 8:04:00 секунди.

Отримавши одну срібну і одну бронзову медаль, Туреччина зайняла 12-е місце в чемпіонаті Європи. Перше місце зайняла Росія (15 медалей), за нею йдуть Франція (11 медалей) і Німеччина (10 медалей).