Підсумки олімпіади в лондоні для турецьких спортсменів

Підсумки Олімпіади в Лондоні для турецьких спортсменів
У підсумковій таблиці Олімпіади 2012 року в Лондоні Туреччина зайняла 31-е місце, завоювавши дві золоті, дві срібні та одну бронзову медаль.

За винятком бронзи, все медалі дісталися турецьким спортсменам в останні чотири дні змагань.

Мале число медалей стало справжнім розчаруванням для Туреччини, яка відправила на Олімпіаду одну з найбільших збірних за всю історію країни. В Лондон поїхали 114 турецьких спортсменів, що майже на 50% більше, ніж на Олімпіаду 2008 року в Пекіні.

У перший тиждень Олімпійських ігор Туреччина не отримала жодної медалі. Першу радісну звістку турецької збірної приніс R za Kayaalp, який виграв 6 серпня бронзову медаль в чоловічій греко-римської боротьби у ваговій категорії до 120 кг.

9 серпня Servet Tazeg l завоював золоту медаль на змаганнях по тхеквондо у ваговій категорії до 68 кг. У Пекіні чотири роки тому турецький атлет був володарем бронзової медалі. Олімпійське золото він додав до численних нагород, завойованих на європейських і світових змаганнях.

Ще один успіх чекав турецьку збірну 10 серпня, коли Nur Tatar завоювала срібну медаль в жіночому тхеквондо в категорії до 67 кг, поступившись золото Kyung Seon з Південної Кореї.

Нарешті, в жіночому забігу на 1500 метрів туркені Asl ak r Alptekin і Gamze Bulut завоювали золоту і срібну медалі, що допомогло Туреччині піднятися на 31-е місце за кількістю медалей на Олімпіаді в Лондоні.