Туреччина завоювала перше золото на середземноморських іграх

Туреччина завоювала перше золото на Середземноморських іграх
Турецькі атлети завоювали три золоті медалі на змаганнях з важкої атлетики, дзюдо і тхеквондо на середземноморських іграх, які проходять в Мармарисі. Це дозволило туркам зайняти друге місце в проміжному загальнокомандному заліку.

Важкоатлет B nyamin Sezer виграв першу для Туреччини золоту медаль на іграх в категорії до 62 кг серед чоловіків.

Дзюдоїстка Ebru ahin перемогла свою суперницю з Італії в жіночій категорії до 48 кг, заробивши перший турецький золото в змаганнях по дзюдо.

У тхеквондо, в категорії до 80 кг, Ali Sar здобув у фіналі перемогу над грецьким спортсменом Alexandros Nikolaidis.

Туреччина також завоювала п`ять срібних медалей, включаючи медалі, завойовані спортсменами Hatice K bra lg n і Rukiye Y ld r m у важкій атлетиці.

Dilara Buse G nayd n отримала бронзову медаль у запливі брасом на 100 метрів серед жінок. Ця медаль стала дев`ятою для Туреччини, яка на іграх нинішнього року планує побити свій рекорд, встановлений в 1993 році, коли турецька збірна завоювала на Середземноморських іграх 34 золотих медалі.

Поки на нинішніх іграх лідирує італійська збірна, яка завоювала 7 золотих медалей. Туреччина і Іспанія, кожна з трьома золотими медалями, слідують за нею.

Більш ніж 4 000 спортсменів з 24 країн, розташованих на трьох континентах, беруть участь в Середземноморських іграх в Мармарисі. Атлети змагаються в 32-х різних видах спорту. Завершаться змагання 30 червня.