Турки продовжують перемагати на середземноморських іграх

Відео: Російські військові продовжують перемагати в конкурсах в рамках Армійських ігор

Турки продовжують перемагати на Середземноморських іграх
У понеділок турецька збірна виграла три золоті медалі на 17-х Середземноморських іграх в Мармарисі. Поки турки впевнено займають хороші позиції в загальнокомандному заліку, твердо маючи намір набрати рекордну кількість медалей.

mit amilo lu завоював золото на змаганнях по вправах на перекладині серед чоловіків, а brahim olak отримав на цих же змаганнях срібло. Ferhat Ar can приніс медаль збірної, отримавши бронзу у вправах на брусах серед чоловіків.

Туреччина також здобула перемогу в змаганнях з вільної боротьби серед жінок, де туркені виграли три золоті та дві срібні медалі.

Elif Jale Ye ilirmak виграла золото в категорії до 63 кг, здобувши у фіналі перемогу над італійською спортсменкою Maria Diana, яка отримала срібло. Бронзові медалі завоювали Irene Garcia з Іспанії і Agoro Papavasileiou з Греції.

Yasemin Adar отримала золото в категорії до 72 кг серед жінок, одержав верх над Nadia Ahmad з Єгипту, що отримала срібло. Нарешті, Haf ze ahin з Туреччини виграла золоту медаль в категорії до 59 кг, здобувши перемогу над єгипетською спортсменкою Haiat Youssef.

У змаганнях з плавання турецька збірна не отримала жодної часу в понеділок. Зате в цей же день були побиті три рекорди.

Єгипетська спортсменка Farida Osman пропливла дистанцію 50 м батерфляєм за 26.15 секунд, встановивши новий рекорд і виграв золоту медаль. Ivan Lendjer з Сербії встановив новий рекорд у запливі на 50 м батерфляєм, пропливши дистанцію за о 23.50 секунди і отримавши золоту медаль.

Тим часом, мер Стамбула Кадір Топбаш попередив, що продовження протестів в Туреччині зробить Олімпійські ігри 2020 роки для Стамбула «відокремленої мрією».

Тижня антиурядових демонстрацій в Стамбулі та інших містах Туреччини практично закінчилися.

Однак до того моменту, коли Міжнародний олімпійський комітет (МОК) прийме рішення щодо того, яке місто буде приймати Літні Олімпійські ігри 2020 року, залишається менше трьох місяців. Тому Кадір Топбаш закликав протестуючих припинити демонстрації.